Arama
Filtreler

HAKKIMIZDA

%100 yerli sermaye ile faaliyetlerine devam eden LOCCA GRUP‘un temelleri, 1950‘li yıllara dayanmaktadır.Bu dönemlerde ağırlıklı olarak bakır imalatına dayalı faaliyetler , zaman içerisinde paslanmaz çelik bazlı mutfak gereçlerine kaymıştır.

Bulunduğu sektörlerde hep öncü firmalar arasında olmayı hedefleyen LOCCA GRUP ailesi 1980’lerin sonlarına gelindiğinde; oluklu mukavva sektörüne dayalı yatırımlarını faaliyete geçirerek, bugün bünyesinde bulundurmuş olduğu grup firmaları ile; kağıt üretimi, enerji, kimya, tarım ve deniz taşımacılığı alanlarında başarıyı ilke edinmiş olan, sürekli İSO ilk 500 veya İSO ikinci 500 içinde yer alan büyük bir sanayi kuruluşu halini almıştır. 2. nesil kuşağın mimarlarından olan Ömer Ciğer; gelişen teknoloji ve müşteri talepleri doğrultusunda, genç ve dinamik kadrodan oluşturduğu ekibi ile yeni faaliyet alanlarında yatırımlar yapmaktadır.

Turizm ve Tekstil alanlarında yatırımlarına devam eden LOCCA GRUP; SLP Turizm ve Tekstil şirketini 2016 yılında faliyete geçirerek; öncelikle sağlık çalışanları ve hastanelerin tekstil ihtiyacını karşılamakla beraber; iş tekstili alanında bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vermeye başlamıştır. Faaliyet göstermekte olduğu her alanda müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ilke edinmiş olan SLP Tekstil Ailesi, mevcut kurumsal müşterilerine ilaveten faaliyet gösterdikleri alanlarda öncü firmalara en iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

 

MİSYONUMUZ; 

Müşterilerimizin beklenti ve isteklerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, rahat, kaliteli, güvenilir, dayanıklı ürünler sunmak; markamızın saygınlığını ve değerini müşterilerimiz ile birlikte artırmak.

 

VİZYONUMUZ; 

SLP Tekstil olarak vizyonumuz; sağlık çalışanlarının giyim zevklerine uygun, kendilerini rahat ve özgür hissedebilecekleri, müşterilerimizin; kaliteli ürünlere, uygun fiyat politikası, dayanıklılık ve güvenilir ürünlere rahatlıkla ulaşmasını sağlamaktır.